نسل سوم - انحرافی ها 1
نسل حامی گفتمان انقلاب اسلامی

انحرافی ها 1

تاریخ:یکشنبه 13 شهریور 1390-03:42 ق.ظ

اول از همه خواهش می کنم منو جزء جریان انحرافی ندونید ،به خدا من یه جوون شهرستانیم که حداقل 1000 کیلومتر با تهران فاصله دارم، اسفندیار رو هم تا حالا ندیدم.

فقط می خوام حرف هایی رو که توی دلمه بگم...

آخه دلم پره... دلم از این بازیه سیاسی پره... یه بازی که مملکت رو بهم ریخته. یه بازی به اسم جریان انحرافی....

بازی از اونجا شروع شد که عالم وآدم تو مجلس و شورا و خیابون شعار می دادند:"موسوی و خاتمی اعدام باید گردند".خلاصه همه از دستشون عاصی شده بودند... مخصوصا از حامی پشت پردشون و پسرش... جو سنگینی برای فتنه گران بود. مردم مرتب شعار محاکمه اونارو توسط قوه قضاییه سر می دادند. رییس قوه قضاییه هم مرتب مصاحبه می کرد و قول محاکمه سران فتنه رو می داد.بعضی ها سکوتشون رو شکستند و علیه سران فتنه موضع گیری کردند اما بعضی ها همچنان خواب بودند. اما نه خواب خواب...

اما می دونم چطوری شد که یه خطر بزرگ از زیر پامون سبز شد.خطری که انقلاب و اسلام و آرمان های امام ....رو تهدید میکرد... اسمشم بود:"جریان انحرافی".

اصلا قصد تایید جریان انحرافی رو ندارم.فقط می خوام بگم این جریان انحرافی چه برکات و چه بلایایی سر ما نازل کرده...

اولین برکت جریان انحرافی برای  سر سران فتنه و حامیان پشت پرده و جلوی پرده اونها بود.به برکت این جریان همشون قسر (نمی دونم درست نوشتم یا نه) در رفتند.کی دیگه حالا وقت داره دنبال اونا باشه.فعلا همه سرگرم مصاحبه و فحاشی علیه جریان انحرافی هستند.فرصت سر خاروندن هم ندارند چه برسه به در افتادن با حامیان  پشت پرده! سران فتنه.

قوه قضاییه هم  زحمت کشید و چهارتا از جوونای کف خیابونی رو مجازات کنه و به برکت جریان انحرافی از زیر بار فشار مردم برای محاکمه سران فتنه و حامی پشت پرده! (ازاین حامی پشت پرده غافل نشید! حالا ...)   در بیاد و خلاصه   یه نفس راحت بکشه.

از دیگه برکات جریان انحرافی اینکه اون عده ای که خواب خواب بودند بیدار شدندو حالا چپ و راست مصاحبه می کنند و مردم رو از زیان های جریان انحرافی آگاه می کنند. خلاصه فکشون حسابی گرم شده و تلافی چند ماه سکوت خودشون رو در آوردن.اونم چه جوری!!!!

بعضی ها هم که کم کم داشت حرفاشون تکراری می شد حالا یه سوژه توپ گیرشون اومد که دیگه بالای منبر و پایین منبر دست خالی نمونن. بضی ها هم (بگذریم که بعضی ها از هول حلیم توی دیگ افتادند و از دادن هر جور فحشی و حرف زشتی اونم تو مجلس عزای امام حسین (ع) کوتاهی نکردند.....متاسفانه....)... تا بعد...

 

 دنبالک ها: بررسی جریان انحرافی در سایت آیت الله هاشمی رفسنجاتی شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات