نسل سوم - روایت هایی از خانه نشینی 11 روزه رئیس جمهور
نسل حامی گفتمان انقلاب اسلامی

روایت هایی از خانه نشینی 11 روزه رئیس جمهور

تاریخ:سه شنبه 8 اسفند 1391-03:40 ب.ظ

دیداردکترآقاتهرانی درهنگام خانه نشینی احمدی نژاد

دکتر آقاتهرانی شرح ماجرای دیدارش با دکتر احمدی نژاد را اینطور بیان می کند: بنده تازه ازسفر از چین برگشته بودم که مطلع شدم آقای احمدی نژاد درجلسات هیات دولت شرکت نمی کند. بعد ازشرکت در جلسه مجلس تصمیم گرفتم با دکتر احمدی نژاد دیداری داشته باشم آقای لاریجانی به من گفت من با رفتن شما مخالفم وبنده عرض کردم بنده مانعی برای این دیدارنمی بینم .درمقابل آقای لاریجانی اصرار کردند که لااقل استخاره کنید که بنده عرض کردم به نظر من اینجا جای استخاره نیست.

سپس به منزل دکتر رفتم همسر ایشان آیفون راجواب دادند و گفتند دکتر در حال استراحتند بنده از ایشان خواستم به آقای احمدی نژاد بگویند بامن تماس بگیرند.

وقتی به خانه رسیدم دیدم برخی سایتها نوشته اند که احمدی نژاد آقاتهرانی را به منزلش راه نداده است!!

بعد از مدت زمانی دکتر با من تماس گرفت و ازمن خواست به منزل ایشان بروم.

حجت الاسلام آقا تهرانی در ادامه گفت: وقتی به منزل ایشان رسیدم دم درب منزل ایشان پزشک احمدی نژاد را دیدم به من گفت بهتر است با دکتر ملاقات طولانی نکنی چون دکتر ضربان قلبش نامنظم است و فشارش بشدت پایین افتاده است.

بنده عرض کردم دیدارمان کوتاه خواهد بود.

سپس به داخل منزل رفتم وبا احمدی نژاد سر صحبت باز شد.

احمدی نژاد گفت: بنده نمی دانم شایعاتی که درباره من و شرط وشروطی که با رهبری گذاشتم از کجا سرچشمه می گیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم وچگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است ونمیدانم این حرفها را ازکجامی گویند.

احمدی نژاد در ادامه گفت: بنده خدمت رهبرانقلاب رسیدم وبه ایشان گفتم من بافشارهایی که بردولت است به این نتیجه رسیدم که رسیدن به آرمانهایی که در این دولت تصمیم به اجرای آن را داشتیم غیرممکن است .

درادامه حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: احمدی نژاد در حالی که گریه می کرد گفت بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را که به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را می زنند.

درادامه من به احمدی نژاد گفتم طرحی درمجلس است که برخی نمایندگان به دنبال سوال از رئیس جمهورند که احمدی نژاد با روی باز گفت: من از این قضیه استقبال میکنم چرا که در این صورت می توانم درآنجا ناگفته های خودرابیان کنم.

دکتر آقاتهرانی در ادامه افزود: بنده بعد از جلسه به مجلس رفتم نمایندگان بسیاری به سراغم آمدندو جویای خبر دیدار من با احمدی نژاد شدند

پس از اظهارات من درمورد آنچه دکترگفته بود عده ای ازنمایندگان باز ادعای زاویه داشتن احمدی نژاد با رهبری را مطرح کردند که بنده به آنها گفتم آیا می توانید دست روی قرآن بگذارید وادعای خود را تکرار کنید که همه آنها یکه خوردند.موضع حجت الاسلام صدیقی درنمازجمعه بعدازخانه نشینی

(دقت کنیداین حرف به فاصله یک هفته بعدازخانه نشینی وتوسط یکی ازفدائیان ولایت گفته میشود)
حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی بر همین اساس آقای احمدی‌نژاد را با همچون شهید رجایی مقایسه كرد و یادآورشد: ما با همه وجود از احمدی‌نژاد در هر دو دوره حمایت و تبلیغ كردیم چرا كه وی فردی متدین، ولایت‌پذیر و گوش به فرمان رهبری بود.

وی تصریح‌كرد: علاوه بر اینكه احمدی‌نژاد متدین است مرید آقا هم است ؛ قضیه اطلاعات و این ناهماهنگی‌ها مقداری دشمن را جری كرد اما با هوشمندی كه در آقای احمدی‌نژاد سراغ داریم انتظار می‌رود كه وی در عمل تودهنی بر همه كسانی كه با نظام جمهوری اسلامی سر ستیز داشته و تحمل نظام دینی برای آنها مشكل است بزند.
http://asheghedoctor.blogfa.com/post/6- وبلاگ عاشق دکتر نظرات آقای ابطحی درباره خانه نشینی احمدی نژاد و معاون اولی مشایی.
ایشان ابتدا با برهان خلف میخواهند ثابت کنند که احمدی نژاد در برابر رهبری در ماجرای وزارت اطلاعات نایستاد:
با منطق برهان خلف:
اگر استنباط اینان درست باشد و 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد مساوی  ضدیت او و مخالفت او با حکم ولایت فقیه باشد، به طوری بدیهی نتیجه می شود که احمدی نژاد هم مانند سایر سیاستمداران یک طاغوت دنیاپرست. بیشتر نیست.اما  در اینجا مشکلی وجود دارد. یک طاغوت دنیا پرست هرگز کاری نخواهد کرد که بداند باعث تضعیف قدرتش می شود. لذا چنین کسی هرگز با خانه نشینی هزاران شایعه برضد خود به راه نمی اندازد و خود را در مظان چنان اتهام بزرگی قرار نمی دهد. حتی اگر هم چنین سیاستمداری تحت تاثیر القائات غلط و
برای نمایش دادن قدرت و زیر فشار قرار دادن رهبری دست به چنین کار احمقانه  ای بزند، باید بلافاصله پس از آنکه مسلم شد این عمل نتایج معکوس بدنبال داشته است باید در صدد توضیح و ماستمالی آن به هر قیمت ممکن بر آید. .. اما  احمدی نژاد هرگز چنین نمی کند. ..
پس فقط دو نتیجه دیگر می توان گرفت، یا اینکه احمدی نژاد دیوانه است و یا سحر شده و توان تشخیص خیر و شر را از دست داده است! یا اینکه اینکه یک پاسخ منطقی را بپذیریم. از ابتدا فرض مساله غلط بوده است.و مسائلی  در جریان است که احمدی نژاد باید ولو به قیمت از دست دادن آبرویش هر گز در  مورد آنها حرفی نزند. که این نشانه اوج فداکاری و اخلاص یک انسان مومن است. خضر به مرتبه ای می رسد که کارهایی می کند که حتی موسی کلیم الله هم از آن سر در نمی آورد.
     
مطلب دیگر رفتار شخص رهبری است. اگر این عمل بر ضد او صورت گرفته باشد و احمدی نژاد نمونه یک شخص منحرف و ضد ولایت باشد که تا چنین مرحله ای  پیش می رودهرگز رهبری در مقابل او سکوت نمی کند. اما عکس العمل رهبری بگونه ای دیگر است " فضا را به این سمت بردند که  رهبری و دولت ضد هم هستند". .. یا می گوید " اگر انحرافی در نظام حاصل شود اول از همه باید یقیه رهبری را گرفت:.... معنای این بیانات کاملا روشن است.
اما اصل ماجرا چه بود؟ این متنی بود که در جواب اکثر وبلاگها گذاشتم:
امیدی ندارم که موسی کلیم الله هم از روی ظن و گمان خودش در مورد کارهای خضر حکم ندهد. لذا امیدی ندارم که شما هم بالاخره این موضوع را بفهمید که چرا 11 روز خانه نشینی برای خود امام خامنه ای هیچ موضوعیتی ندارد که هیچ، تازه بعدش می فرماید شاکله همین دولت ( با رئیس جمهور ضد ولایت فقیه به زعم  شما) خوب مطلوب است و عمل ولایتمدارانه مجلس در مقابل وی رذالت است.جای  حیرت است که امثال شما به صرف یکی دو بار تعریفی که آقا از علامه مصباح داشت او را به مقام عصمت مطلق ارتقا می دهید و هر چه قدر هم که حرکات ایشان  بر ضد
منویات رهبری باشد آن را با یک اسم عمار فیصله می دهید و رئبس جمهوری را که صدها بار مورد تمجید بوده و مورد حمایت خاص و اعتماد صد در صدی ، به صرف اتفاقاتی که از باطنش هیچ نمی دانید بر اساس ظن خودتان تکفیر می کنید.
     
راستی فرق شما با کاهنان یهود چیست که مریم قدیسه را متهم به زنا کردند؟
خوب آنها هم حق داشتند. بر اساس ظاهر قضاوت کردند. پس چرا مورد غضب الهی قرار گرفتند؟ وَبِكُفْرِهِمْ وَقَوْلِهِمْ عَلَى مَرْیَمَ بُهْتَانًا عَظِیمًا
خدا می گوید به چه حقی اینها بدترین حالت را در نظر گرفتند؟ ختی احتمال ندادند مثلا مریم مخفیانه ازدواج کرده بوده و آنها خبر نداشته اند و یا موارد دیگر. بلکه فورا تهمت زدند: جئت شیئا فریا. ما ابوک امرا سوء و
ما کان امک بغیا
راستی چرا شما احتمال ندادید که احمدی نژاد لابد پس از این واقعه سکته کرد و در خانه افتاده بوده و آن را از مردم مخفی کردند؟
اما واقعیت را می گویم تا شما چند سال بعد به آن برسید. احمدی نژاد بعد از دستگیری بی سند و مدرک مسوول ایرنا در کردستان به خاطر انتشار خبر بمب گذاری های سنندج- خبری که الان حتی از آرشیو ایرنا حذف شده است- که یاد آوری دستگیرهای ساواک بود مصلحی را مجبور به استعفا کرد و ایرنا هم فورا خبر را روی سایت گذاشت و اگر جند ساعتی در گذاشتن این خبر تاخیر کرده بود تا رهبری در جریان قرار بگیرد و آن دستور را بدهد هیچ یک از این حوادث اتفاق نمی افتاد. فردایش هم احمدی نژاد سخنرانی کرد و تلویحا گفت چه شده"دیگر عصر رضاخان
تمام شده است"اما  به قول رهبری کار اطلاعاتی اقتضائاتی دارد و نباید از مصالح بزرگ غافل شد.  احمدی نژاد که به هر حال آبرویش در این ماجرا رفته بود پیش رهبری رفت و خواهش کرد که ایشان با برکناری مصلحی موافقت کنند اما ایشان با توجه به نیاز به حفظ قدرت اطلاعاتی کشور پیش از عملیات نظامی در کردستان اینکار را به مصلحت ندانستند. لذا احمدی نژاد با اشاره شرایط پیش آمده و فتنه کیهان و  کودتای رسانه ای گفت که دیگر وجهه خود را در این ماجرا از دست داده است. امام خامنه ای در جواب توضیح دادند که این چیزی نیست و در دوره
دوم احمدی نژاد امتحانات سخت تری در پیش دارد و باید کلا
آبرویش را هم برای اسلام فدا کند و وضعیت بسیار سخت تر خواهد شد.اما احمدی  نژاد ابراز تردید می کند که توان تحمل ادامه کار را با این وضعیت داشته باشد.لذا مهلت می خواهد برای تصمیم گیری که بماند یا برود. امام خامنه ای او را مخیر می کند اما هشدار می دهد که دیگر کسی برای حمایت از رهبری باقی نمانده است و و ضمنا رهبری نمی تواند بیش از این در مقابل فشار های حوزه علمیه مقاومت کند لذا در این دوره از آن حمایت های شدید سابق خبری نخواهد بود.
احمدی نژاد ده روز در بین بیماری و تردید سپری می کند که ادامه بدهد یا نه؟ اما بالاهره تصمیم می گیرد ولو با فدا کردن همه هستی خودش در صحنه بماند.
ماجرا بسیار شبیه بود به سوال ابراهیم از اسماعیل. البته با این تفاوت که اسماعیل فورا گفت یا ابت افعل ما تومر ستجدنی ان شاء الله من الصابرین.اما  احمدی نژاد زمان برد تا تصمیم نهایی را بگیرد. اما مهم این است که تصمیم صحیح را گرفت و الان هزار بار برای من مقدس تر و ارزشمند تر از قبل آن 11 روز است. والله هر کس دیگری بود عطای این ریاست جمهوری را به لقایش می بخشید.
     
تردید احمدی نژاد از جنس تردید زهیر بن قین بود. می داند که باید فدا شود اما بالاخره تصمیم درست را می گیرد. او ماند تا سپر بلای رهبری بماند و تبرهایی که بر ولایت فقیه پرت می شود را با چشمان خود بگیرد."
البته قطعا برای شما باز هم سوالات بسیاری باقی مانده است. نقش سیاه و بسیار موذیانه امثال روزنامه کیهان و سایتهایی نظیر جهان و فارس در این وسط  که هر روز و هر لحظه کوچکترین حوادث را به پای جریانات انحرافی نوشتند و از هر فرصتی برای تخریب فروگذاری نکردند هم قابل چشم پوشی نیست.برای  مثال در همه ماجرای عزل مشایی و نامه رهبری کار به جایی رسید همه یادشان رفت که این نامه اصلا بدون مهر و شماره و دستنویس بود و لذا کاملا خصوصی بود و اقدام به باز کردن نامه خصوصی یک فرد عادی هم عملی مجرمانه است تا چه  رسد به نامه
بین بالاترین مقامات یک کشور. نامه ای که توسط برخی افراد در وزارت اطلاعات لو رفت و از کانال صفارهرندی به کیهان رسید و کیهان هم هیچ شرمی برای انتشار آن به خود راه نداد و تازه فردایش بود که دفتر رهبری ناگزیر از تایید وجود چنین نامه ای شد...
علاوه بر این هیچ کس حتی فکر نکرد در این نامه کلمه ای نسبت به عدم  صلاحیت مشایی نبود و تنها نکته مهم نارضایتی همان افرادی بود که دور احمدی  نژاد را گرفته بودند..اما با تمام این حرفها، یک سوال باقی ماند که گر چه اقدام کیهان بکلی غیر قابل توجیه و تنها نشانه شدت  خباثت است چرا احمدی نژاد مشایی را عزل نمی کند و یا چرا مشایی خودش کنار ه  گیری نمی کند؟
جواب این سوال را به آسانی می شود فهمید. مشایی فقط بهانه است. چنانچه محصولی هم بهانه بود. اصولا هر کس با احمدی نژاد همکاری کند باید بهای سنگین این همکاری را بپردازد اما چنانچه همین شخص برکنار شد خودش می شود قهرمان بصیرت و این است دلیل اینکه چرا حتی یک فرماندار هم ترجیح می دهد به  جای اعتراف به سوء مدیریت خود ، عزل خود را به گردن جریان انحرافی بیندازد  و نگوید که اگر معتقد به انحراف دولت بوده چرا خودش قبلا استعفا نداده و از به همکاری با این دولت منحرف ادامه داده است! حتما بخاطر شیفتگی به خدمت!
لذا می بینید که لنکرانی نمونه یک وزیر جوان و نالایق و ضد نخبه است اما پس از خروج از دولت قهرمان بزرگ مبارزه با انحراف است، محصولی نماینده مافیای ثروت و قدرت است و پس از عزل سخنگوی جبهه پایداری است! هیچ بعید نبود که حتی اگر مشایی هم خودش توسط دولت برکنار شده بود الان یک قهرمان
بصیرت دیگر بود..با همه این حرفها باز هم یک مساله  باقی می ماند. اگر رهبری می گوید باید انتصاب مشایی کان لم یکن شود دلیل تعلل احمدی نژاد و بعد سپردن آنهمه مسولیت مجدد به مشایی چیست جز دهن کحی به رهبری؟جواب سوال را باید از عملیات کربلای 4 فهمید. نقشه ای که لو برود تحت هیچ شرایطی نباید اجرا شود.
اگر در شرایطی که احمدی نژاد زیر فشار است تا کسی را عزل کند کند مبادرت به چنین کاری کند یا آن شخص خودش استعفا کند، معنایش این است که " می توان با ادامه فشار احمدی نژاد را هم تسلیم کرد" . نیازی نیست بگویم این  مطلب مخصوصا برای دشمنان خارجی چه معنایی دارد و اگر خدای نکرده پس از افشای آن نامه رهبری به چنین کاری مبادرت کند به همه یک پیام داده است " برای فشار به دولت به رهبری فشار بیاورید. با تسلیم کردن رهبری می توان دولت را هم تسلیم کرد". دقیقا تزی که موسوی به تایمز گفت " معتقدم با فشار به رهبری می توان
تغییرات مورد نظر را اعمال کرد"به نظر شما درست در وسط فتنه اثبات چنین تزی از سوی احمدی نژاد چه تبعاتی داشت؟
حقیقت این است که احمدی نژاد می خواست همان کاری که با علی آبادی کرد با مشایی هم بکند و تدریجا بی آنکه آبروی او برود او را کنار بگذارد اما افشای  این نامه ها صرفا با هدف بردن آبروی دولت و القای این مطلب بود که می توان  با فشار به رهبری از دولت امتیاز گرفت.مگر اینکه معتقد باشید که رهبری بردن آبروی افراد و القای ضعف خودشان را جایز می دانند.
تمام رفتارهای شریعتمداری هم تایید نظرات من بوده است.
علت این سکوت طولانی مشایی هم همین است تا مگر دست از سرش بر دارند  و بتواند آبرومندانه و بی آنکه فشاری به رهبری و دولت منتقل شود برود. اما  شریعتمداری و باهنر و هاشمی و جبهه متحد مفسدین اجازه نخواهند داد چون هدفشان گرفتن امتیاز از دولت است.
ضمنا به یک مترسک و لولو برای گول زدن افرادی احتیاج دارند. چه بهانه ای بهتر از انحراف می تواند جلقه قدرت را احیا کند و مجددا همه چپ و راست را زیر لوای یک پرچم متحد کند؟کافیست اخبار امروز فارس را ببینید. اینها برای اصلاح طلبان هم مجوز حضور صادر می کنند و خاتمی را از لیست سران فتنه جدا جدا می کنند ولی خودشان را خیلی عصبانی نشان می دهند چرا که منابع آگاهشان گفته اند لیدر جریان انحرافی فعالیت انتخاباتی دارد! بفرض که داشت. مگر فعالیت انتخاباتی جرم است؟
نظامی ها می دانند که هیچ گاه نقشه ای که لو برود را نباید اجرا کنند.والا  کربلای 4 بارها تکرار خواهد شد. شریعتمداری هم دقیقا این واقعیت را می داند. برای همین است که سعی می کند نامه های رهبری را افشا کند تا عملا برنامه های خصوصی بین رهبری و دولت غیر قابل اجرا شود.این جا است که باید توضیح دهم پشت پرده سیاست بسیار دردناکتر از چیزی است که شما در رو می بینید.
حالا متوجه هستید که چرا باهنر رسما از فشار به رهبری ناامید باشد و  سخن از تمکین ناچاری بگوید. چون به یمن ایستادگی احمدی نژاد به عنوان خاکریز رهبری، امید ها از نتیجه بخش بودن فشار به رهبری نا امید شده است ولی تازه جنگ شروع شده است:
در عالم سیاست یکسری کنایه های دیپلماتیک هست که معنای آن را خود را خود سیاسیون می فهمند. مخاطب اصلی مقاله زاکانی در مورد ساکتین انحراف نه من و شما هستیم و نه جبهه پایداری و نه شخص احمدی نژاد. مخاطب این مقاله فقط و فقط امام سید علی خامنه ای است. و پیام این مقاله هم یک جمله بیشتر نیست:
این دفعه دیگر کارت را تمام خواهیم کرد"
البته ممکن است شما این را هم یک دیدگاه بدبینانه بدانید اما واقعیت این است که قطعات این پازل سیاسی را را به راحتی می توان از لابلایی  جنگ لفظی آقا با زاکانی جمع آوری کرد. ابتدا زاکانی بحث حذف ریاست جمهوری را مطرح می کند ( = آنکه باید کنار می رفت تو بودی نه میرحسین موسوی. تو بودی که مزاحم بودی) و آقا جواب می دهد در حال حاضر انتخاب مستقیم رئیس جمهور روش خوب و موثری است اما در آینده احتمالا دور اگر صلاح باشد نظام پارلمانی را هم بررسی خواهد کرد (= تا امثال تو در مجلس ها هستند این آرزو را باید به گور ببری.
روزی که شر امثال تو کم شد به نخست وزیری هم فکر می کنیم!). بعد آقا در همان سفر ادامه می دهد که " اگر جایی انحراف حاصل شد باید یقه رهبری را گرفت"(= هل من مبارز. کسی  که مدعی است احمدی نژاد منحرف است باید از روی جسد من عبور کند) و حالا زاکانی به نمایندگی از باند هزاردستان پاسخ می دهد که " ساکتین انحراف برای  همیشه مردود هستند"(= کجایش را دیده ای . از روی جسدت هم عبور می کنیم)     این است پشت پرده جملات مودبانه سیاسی. حالا به سادگی می توان فهمید چرا کیهان اصرار دارد سخنان رهبری را تحریف و تقطیع کند و یا با تحلیل
وارونه در اختیار مخاطبینش بگذارد. (مثل ماجرای سخنان رهبری در مورد نظام پارلمانی که تعمدا وارونه شد)
     
بدبینانه است؟ شاید. اما کاملا با واقعیات و مخصوصا موضع گیری های رهبری مطابقت دارد؟
خیلی پیچیده شد. می دانم. کافیست دستتان را به دست رهبری بدهید و نسبت به مواضع دیگران کور و کر باشید.والله راهی جز این نیست. البته سایتهای زیادی هستند و تقریبا تمام روزنامه ها به استثنای ایران، که اجازه نخواهند داد شما فرصت فکر کردن پیدا کنید. تکرار پیاپی سوالات و اتهام زنی بی پایان جزیی از برنامه جنگ روانی است. این مطلب علاوه بر افراد سود جو، کسانی که احمدی نژاد را متفاوت با رویاهایشان یافته اند برای نبرد با وی مصمم تر می کند.
اینجاست که می بینید ساکتین فتنه نه تنها بخشیده می شود که حتی خودشان بانی مراسم سالگرد 9 دی می شوند و به جای آنها کلمه جدیدی نظیر ساکتین انحراف که دقیقا منظورش رهبری است جای آن را می گیرد. نیازی به توضیح نیست که این افراد چه نقشه ای برای رهبری در صورت پیروزی در انتخابات  دارند. البته مسلمانان افراطی هم آگاهانه یا نا آکاهانه به مهره های آنان تبدیل شده اند.
     
وقتی اساسا در کل سخنان ولی امر یک جا برای عبارت " جریان انحرافی"  یا مثلا "خطر نفوذ افراد منحرف در دولت" وجود ندارد باید بفهمیم که یک جای  کارت عیب دارد.
به هیچ وجه نباید بگذاریم احد تکرار شود


How you can increase your height?
دوشنبه 27 شهریور 1396 08:27 ق.ظ
I do consider all the ideas you have introduced
in your post. They're very convincing and will definitely work.
Still, the posts are very short for starters. Could you please
prolong them a bit from next time? Thank you for the post.
Can you lose weight by doing yoga?
دوشنبه 30 مرداد 1396 09:36 ق.ظ
Having read this I thought it was really informative.
I appreciate you finding the time and energy to put
this short article together. I once again find myself spending a lot of time both reading and leaving comments.

But so what, it was still worthwhile!
http://ameblo.jp/louisweichbrodt/entry-12049157410.html
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 10:42 ب.ظ
I'm not sure exactly why but this blog is loading incredibly slow for me.
Is anyone else having this issue or is it a problem
on my end? I'll check back later and see if the problem still exists.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 05:26 ب.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this post and also the rest of the website is also really good.
شهاب 3
دوشنبه 28 اسفند 1391 07:10 ب.ظ
دوست عزیز حمایت یک طرفه از یک نفر نداشته باش ... سعی کن به بعضی از اتفاقات اطراف هم واکنش داشته باشی ... اگر کمی گوش کنی به خوبی صداشونو میشنوی ...
.... من فعلا نصیحت میکنم .... بعضی بد اخلاقی ها مردم رو ناراحت کرد ؛ من حقیر رو هم ناراحت کرد و .....
پاسخ مصطفی اسماعیل پور : دوست عزیز
اول از همه سال نو بر شما مبارک
و دوم اینکه اینکه این روایت ها از دو شخصیت معتبری است که هیچکدام در طبقه بندی جریان انحرافی ! نیستند
و سوم اینکه به شما نصیحت می کنم به اتفاقات و حواشی سیاسی با دید باز بنگری اینطوری فرمایشات اقا رو بهتر درک می کنی
ممنون از توجهی که به وبلاگم داشتی
سوادکوهی
پنجشنبه 10 اسفند 1391 09:00 ق.ظ
سلام دوست عزیز

سازنده ترین کلمه((گذشت)) است...آن را تمرین کن. پرمعنی ترین کلمه((ما))

است...آن را به کار بر. عمیق ترین کلمه((عشق)) است...به آن ارج بده. بی رحم

ترین کلمه(( تنفر)) است...با آن بازی نکن. خودخواهانه ترین کلمه((من)) است...از

آن حذر کن. نا پایدارترین کلمه((خشم)) است...آن را فرو بر. بازدارنده ترین کلمه

((ترس))است...با آن مقابله کن. با نشاط ترین کلمه ((کار)) است...به آن بپرداز. پوچ

ترین کلمه((طمع)) است...آن را بکش. سازنده ترین کلمه((صبر)) است...برای

داشتنش دعاكن.
پاسخ مصطفی اسماعیل پور : ممنون دوست عزیز
زیبا و پندآموزه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic