نسل سوم - جبهه بندی نهایی انتخابات و پایداری ها
نسل حامی گفتمان انقلاب اسلامی

جبهه بندی نهایی انتخابات و پایداری ها

تاریخ:شنبه 21 اردیبهشت 1392-10:47 ب.ظ

پس از روزها چانه زنی جبهه پایداری و جواب « نه» دادن به آنها سرانجام دکتر جلیلی  بطور مستقل وار صحنه انتخابات یازدهم شد. البته بماند که همچنان پایداری ها جلیلی را از آن خود می دانند و در رسانه های خود عکس دکتر جلیلی و لنکرانی را در کنار هم قرار می دهند.  البته پایداری ها حربه ی دیگری را نیز به کار بردند و آن هم قرار دادن هاشمی و مشایی در یک جبهه!

رجا نیوز در واکنش به ثبت نام های پایانی ریاست جمهوری با دو تیتر کلید این طرح را زد:

دو قطبی مقاومت - سازش؛ تعیین كننده سرنوشت انتخابات. حضور جدی و امیدواركننده چهره‎‎های معتقد به مقاومت    در انتخابات یازدهم. یك سوم تیری دیگر به كاندیداها اضافه شد

 

                                                                                 
                                             


دلایل این استدلال رجا نیوز هم بسیار خواندنیست. در اثبات خط سازش مهندس مشایی و هاشمی به صحبت های 5 سال پیش مهندس در باب مردم اسرائیل ( که پس از فرمایشات حضرت آقا مهندس عذر خواهی کرد) و صحت های هفته گذشته هاشمی در مورد دشمنی با اسرائیل استناد شده است.  و از ثبت نام همزمان هاشمی و مهندس مشایی هم اینچنین استنباط می کند که خط فکری این دو نفر یکیست و با هم هماهنگی دارند!

البته از رسانه این جبهه نتنها  نباید انتظار بیش تر از داشت  بلکه باید به آنها حق داد . به هر حال حضور مستقل  دکتر جلیلی در انتخابات پس از یک دوره مذاکرات و جوسازی های سنگین  یک آبرو ریزی بزرگ برای این جبهه ست  که برای جبران آن باید از این جور تحلیل ها و افسانه سرایی  زیاد سرهم کرد .

به امید روزی که پایداری ها کمی اخلاق پیدا کنند!
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات